Blog numizmatyczny - Centrum numizmatyczne Dukat

Blog numizmatyczny ciekawostki z branży numizmatycznej, nowe emisje monet i banknotów oraz prezentacja akcesoriów. Nowości z rynku kolekcjonerskiego, wydarzenia numizmatyczne oraz ciekawostki dla kolekcjonerów.

Przechowywanie monet w Holderach

Cześć kolekcjonerów zastanawia się jaką metodę przechowywania monet przyjąć, tym razem opiszemy gdzie i jak monety przechowywać w holderach. W ofercie naszego sklepu posiadamy klejone holdery firmy Leuchtturm biała powierzchnia nadaje się idealnie do umieszczenia na nich opisów co za moneta i jej parametry jak rocznik czy waga oraz skąd pochodzi. Holdery są produkowane w różnych rozmiarach co średnio 2 mm począwszy od najmniejszych 17,5 mm do 39,5 mm. Najważniejsza kwestia jeśli mamy monety w holderach i jest ich od setek do tysięcy sztuk gdzie je przechowywać ? poniżej prezentujemy kilka rozwiązań od pudełek poprzez klasery do walizek mieszczących nawet 650 holderów oczywiście wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.

Holdery na monety   Klaser na monety w holderach

Powyżej przykładowe holdery oraz klasery na monety umieszczone w holderach które po sklejeniu posiadają zawsze identyczny wymiar zewnętrzny 5 x 5 cm a różnią się tylko wielkością okienka, do przechowania większej ilości hurtowe poniżej prezentujemy kasetką na 100 sztuk i kuferek na 650 holderów.

Pudełko na 100 monet w holderach

Kuferek aluminiowy na aż 650 monet w holderach

Jedyny minus powyższego rozwiązania jest problem z oglądaniem monet, trzeba je wyciągać i pojedynczo oglądać.

 

 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl