Jak przechowywać kapsle

Wielu kolekcjonerów zbiera kapsle piwne lub niepiwne, i tu powstaje pytanie jak je przechowywać. Zbiera się kapsle butelkowane zdjęte z butelek lub kapsle niebutelkowane które można otrzymać od producenta ;) W ofercie posiadamy klasery lub palety na kapsle, w pierwszej kolejności przedstawimy palety na kapsle butelkowane i niebutelkowane, zdjęcia poniżej.

   Paleta na kapsle niebutelkowane

Każda z paletek posiada zasuwki dzięki czemu kapselki nie wypadają po przewróceniu czy postawieni ich na półce lub biblioteczce.

   Paleta na kapsle niebutelkowane z zasuwką

Prócz trzymania palet luzem w szafce czy szufladzie mamy możliwość poukładania ich w kuferkach drewnianych jedną za drugą. W ofercie posiadamy kuferki na pięć-sześć palet, poniżej przykładowe zdjęcie kuferka z paletami na kapsle.

    Kuferek z paletami na kapsle od piwna

 

Kapselki możemy przechowywać również w albumach niemieckiej firmy Leuchtturm ładna graficznie zmywalna okładka oraz karty z przekładkami wysoka i precyzyjna jakość wykonania.

Klaser na 210 kapsli z przekładkami  

 

A także w prezentacyjnych gablotach magnetycznych czy kuferkach firmy Leuchtturm.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. W razie pytać i porad w doborze akcesoriów zapraszamy fo kontaktu mailowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl