Jak przechowywać kapsle

  Wielu kolekcjonerów zbiera kapsle piwne lub niepiwne, i tu powstaje pytanie jak je przechowywać. Zbiera się kapsle butelkowane zdjęte z butelek lub kapsle niebutelkowane które można otrzymać od producenta ;) W ofercie posiadamy klasery lub palety na kapsle, w pierwszej kolejności przedstawimy palety które występują w dwóch wariantach na kapsle butelkowane i niebutelkowane, zdjęcia poniżej.

Paleta na kapsle butelkowane   Paleta na kapsle niebutelkowane

  Każda z paletek posiada zasuwki dzięki czemu kapselki nie wypadają po przewróceniu czy postawieni ich na półce lub biblioteczce.

Paletka na kaplse z zasuwką    Paleta na kapsle niebutelkowane z zasuwką

  Prócz trzymania palet luzem w szafce czy szufladzie mamy możliwość poukładania ich w kuferkach drewnianych jedną za drugą lub kasetce przeznaczonej na jedną paletę i wyeksponowania lub podarowania kolekcjonerowi. W ofercie posiadamy kuferki na jedną, pięć, osiem i jedenaście palet, poniżej przykładowe zdjęcie kuferka z paletami na kapsle.

 Kuferek z paletami na kapsle piwne   Kuferek z paletami na kapsle od piwna

 

  Kapselki możemy przechowywać również w albumach niemieckiej firmy Leuchtturm ładna graficznie zmywalna okładka oraz karty z przekładkami wysoka i precyzyjna jakość wykonania lub polskich albumach mieszczących 175 kapsli z możliwością dołożenia dodatkowych kart tańsze rozwiązanie i gorsza jakość wykonania ( okładka na i katy na zgrzewach są ostre oraz paski w kartach losowo przyklejone czasem luz czasem ciężko wchodzą ).

Klaser na 210 kapsli z przekładkami Klaser na 175 kapsli od piwa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl