Blog numizmatyczny - Centrum numizmatyczne Dukat

Blog numizmatyczny ciekawostki z branży numizmatycznej, nowe emisje monet i banknotów oraz prezentacja akcesoriów. Nowości z rynku kolekcjonerskiego, wydarzenia numizmatyczne oraz ciekawostki dla kolekcjonerów.

Prezent dla kolekcjonera monet

Prezentujemy kilka uniwersalnych prezentów idealnych dla kolekcjonerów monet, mniej czy bardziej profesjonalnych, są to kasety czy albumy numizmatyczne posiadające róże rozmiary okienek przez co może być wykorzystane dowolnie i na dowolne kolekcje.

Poniżej przepiękny klaser idealny na prezent pomieści 152 monety o różnych średnicach, okładka szyta z przepięknym tłoczeniem na froncie.

Klaser na monety

Elegancki drewniany kuferek z pięcioma paletami na 214 monet o różnych średnicach, monety można umieszczać bezpośrednio na paletach lub w kapsułach, każda paletka dodatkowo zabezpieczona plastikową zasuwką zabezpieczającą monety przed wypadnięciem.

Kuferek na monety

Ekskluzywny klaser na 304 monety z praktycznym futerałem w kolorze okładki, zestaw zawiera 10 kart na monety o różnych rozmiarach, okładka sztywna, szyta ze złoceniami oraz futerał zabezpieczający walory przed kurzem.

Klaser na monety z futerałem

Prezentowane produkty dostępne w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl